http://اطلاعیه
http://اطلاعیه

سایت و اپلکیشن اطلاعیه مرجع تخصصی ثبت آگهی و نیازمندیهای اینترنتی رایگان در ایران با هدف کمک به رشد و توسعه کسب و کارها و فروش مستقیم محصولات و خدمات آنها می باشد.

 

 

سایت اطلاعیه مرجع ثبت آگهی رایگان اینترنتی خرید و فروش کالا و خدمات بزرگترین و معتبر ترین سایت آگهی و نیازمندیهای اینترنتی در ایران می باشد. شما و هر مدیر کسب و کاری به راحتی و در کمترین زمان ممکن می توانید از سراسر کشور آگهی و نیازمندیهای اینترنتی خرید و فروش تان را در سایت آگهی و نیازمندیهای اینترنتی اطلاعیه ثبت کنید و به صورت مستقیم و بدون واسطه کالا و خدمات تان را به فروش برسانید.

 

سایت اطلاعیه مرجع ثبت آگهی رایگان اینترنتی خرید و فروش کالا و خدمات بزرگترین و معتبر ترین سایت آگهی و نیازمندیهای اینترنتی در ایران می باشد.شما و هر مدیر کسب و کاری به راحتی و در کمترین زمان ممکن می توانید از سراسر کشور آگهی و نیازمندیهای اینترنتی خرید و فروش تان را در سایت آگهی و نیازمندیهای اینترنتی اطلاعیه ثبت کنید و به صورت مستقیم و بدون واسطه کالا و خدمات تان را به فروش برسانید.

 

در سایت اطلاعیه به راحتی می توانید اطلاعیه خرید و فروش کالا و خدمات تان را ثبت کنید تا خریداران و فروشندگان به راحتی بتوانند با شما تماس بگیرند و به راحتی بتوانید در بازار معاملات بزرگی انجام دهید. شما در سایت نیازمندیهای اینترنتی اطلاعیه می توانید در دسته بندی های مختلف آگهی و تبلیغات خودتان را ثبت کنید.

 

ثبت آگهی رایگان اینترنتی بسیار پر طرفدار می باشد ولی باید درباره ی آن بیشتر بدانیم. تبلیغات اینترنتی یکی از بهترین و کارآمدترین روش های تبلیغات می باشد که امروزه مدیران و صاحبان کسب و کار زیادی را به سمت خود کشانده است اما اگر بخواهیم از آن به طور مداوم استفاده کنیم بهتر است درباره ی ثبت آگهی رایگان اینترنتی بیشتر بدانیم.

 

در سایت اطلاعیه به راحتی می توانید اطلاعیه خرید و فروش کالا و خدمات تان را ثبت کنید تا خریداران و فروشندگان به راحتی بتوانند با شما تماس بگیرند و به راحتی بتوانید در بازار معاملات بزرگی انجام دهید. شما در سایت نیازمندیهای اینترنتی اطلاعیه می توانید در دسته بندی های مختلف آگهی و تبلیغات خودتان را ثبت کنید.

 

سایت آگهی و نیازمندیهای اینترنتی اطلاعیه و اپلیکیشن آگهی و نیازمنیدهای اینترنتی اطلاعیه مرجع ثبت آگهی رایگان ، تبلیغات رایگان ، درج آگهی رایگان خرید و فروش و نیازمندیهای رایگان خرید و فروش خودرو، املاک و آپارتمان، گوشی موبایل و تبلت، موتور سیکلت، لوازم خانگی، لوازم دست دوم، استخدام و خدمات در ایران می باشد.سایت اطلاعیه هیچگونه سود و منفعتی در قبال هیچ گونه معامله ای ندارد پس در معاملات خودتان از صحت و سقم معامله ، کالا و خدمات اطمینان حاصل فرمایید و بعد نسبت به معامله اقدام کنید.

 

چرا باید در سایت و اپلکیشن اطلاعیه آگهی تان را ثبت کنید؟

امروزه افراد و کسب و کارهای بسیار زیادی هستند که محصول و یا خدماتی برای عرضه دارند و یا اینکه بدنبال خدمات و محصولاتی می گردند و وبسایت آگهی و نیازمندیهای اینترنتی اطلاعیه می تواند به راحتی این افراد را به یکدیگر برساند . سایت و اپلکیشن اطلاعیه جدای بر آنکه مخاطبین بسیار زیادی دارد ، نسبت به سایت های دیگر از بازدید کنندگان و مخاطبین بسیار زیادی برخوردار است که فروشندگان و خریداران در سایت اطلاعیه با یک دیگر در ارتباط هستند.

 

نیازمندی‌های ریز و درشت شما در اطلاعیه

در سایت و اپلکیشن اطلاعیه به آسانی می‌توانید نیازمندی‌هایتان را بر اساس محله دسته‌بندی کنید و نزدیک‌ترین‌ها را بیابید.

 

برای قرار دادنِ آگهی‌های خود در اطلاعیه

بر روی «ثبت آگهی رایگان» را انتخاب کنید و آنگاه آگهی‌تان را بفرستید.

فراموش نکنید پیش از هر چیز یک آدرس ایمیل و یک شماره تلفن برای ارسال آگهی ضروری است.

شما می‌توانید برای کالا یا خدمات‌تان عکسی نیز انتخاب کنید.

به این ترتیب میلیون‌ها کاربران اطلاعیه به آسانی آگهی‌ شما را خواهند دید و بر اساس محل آگهی شما را راحت‌تر خواهند یافت.

 

خرید و فروش بی‌واسطه

در اطلاعیه کاربران مستقیماً با هم تماس می‌گیرند و هیچ واسطه‌ای در این میان وجود ندارد، پس دقت فرمایید که در خرید و فروشِ شما چارسوق هیچ دخالتی ندارد و کاربران باید خودشان جنبه‌های مختلف امنیتی را در نظر بگیرند.

 

سایت آگهی و نیازمندیهای اینترنتی اطلاعیه در چه حوزه ای فعالیت می کند ؟

درج آگهی رایگان

ثبت آگهی رایگان

درج رایگان آگهی

ثبت رایگان آگهی

تبلیغات اینترنتی

درج آگهی اینترنتی رایگان

درج آگهی رایگان اینترنتی

ثبت آگهی اینترنتی رایگان

ثبت آگهی رایگان اینترنتی

 

اطلاعیه وبگاه نیازمندی‌های اینترنتی و بستری برای خرید و فروش کالاهای نو و دست دوم و ارائه خدمات در ایران است که در شهریور ماه سال ۹۸توسط هادی مرادی قلعه قاضی متخصص بازاریابی اینترنتی راه‌اندازی شده‌است. سایت اطلاعیه مرجع نیازمندیهای رایگان ، خرید و فروش خودرو ، خرید و فروش املاک و آپارتمان ، گوشی موبایل و تبلت ، موتور سیکلت ، لوازم خانگی ، لوازم دست دوم ، استخدام و خدمات در ایران.