http://اطلاعیه

تبلیغات اینترنتی رایگان

وبلاگ

۳ مهر ۱۳۹۸ 808 بازدید
http://اطلاعیه

در دنیای امروز وقتی صحبت از صفر شروع کردن می شود، تبلیغات رایگان اینترنتی حرف اول را میزند. دنیای اینترنت به قدری گسترده شده که نزدیکترین دوستان و خویشاوندان خود را بیشتر در فضای مجازی می بینیم تا دنیای واقعی، بنابراین دیده شدن در این فضای مجازی می تواند به مراتب بیشتر از دنیای واقعی اتفاق بیافتد. از این رو تبلیغات در فضای اینترنت نیز ضمن این که به صرفه تر از روش های سنتی است بارها بیشتر دیده شده و تاثیر گذاری بیشتری خواهد داشت. در تبلیغات سنتی چیزی به اسم رایگان وجود ندارد و می بایست حتما هزینه کنید، هزینه برای چاپ تراکت، هزینه برای فردی که تراکت ها را پخش نماید و در آخر تراکت هایی که خوانده نشده، میهمان سطل های زباله می شوند. اما تبلیغات رایگان اینترنتی واژه عجیب و غریبی به نظر نمیرسد. چه بسا که امروزه افراد بسیاری از طریق همین تبلیغات رایگان اینترنتی، بدون داشتن هیچ سرمایه اولیه ای موفق شده اند تا به درآمدی هنگفت دست پیدا کنند. از اینفلوئنسر های اینستاگرامی گرفته تا انواع کسب وکار که با استفاده از تبلیغات رایگان اینترنتی موفق به پیشرفت شده اند. اما موضوع به همین سادگی ها هم نیست، شرط اول دیده شدن این است که در جایگاهی مناسب قرار بگیرید، جایگاهی مثل اطلاعیه. در صدر اطلاعیه ها قرار بگیرید و  ببینید چطور بدون پرداخت هزینه و با تبلیغات رایگان اینترنتی دیده می شوید!

 

تبلیغات رایگان اینترنتی چقدر تاثیر گذار است؟

امروزه مردم به طور همزمان در دو دنیا زندگی می کنند، یکی دنیای فیزیکی و دیگری دنیای مجازی. دنیای مجازی فاصله ها را از میان برداشته و به همین واسطه با سرعتی غیر قابل انکار در حال پیشرفت است و در بسیاری از موارد گوی سبقت را از دنیای فیزیکی ربوده است. ممکن است به دنبال فروش کالای خود باشید یا خدماتی را ارائه کنید و به دنبال جذب مشتری باشید. قابل تصور نیست که با هزینه ای گزاف برای چاپ و پخش تراکت نمی توانید شهر خود را به طور کامل پوشش دهید، اما با تبلیغات رایگان اینترنتی نه تنها شهر خود، بلکه تمام کشور را پوشش خواهید داد و هیچ بعید نیست که یک مشتری خوب برای کالا یا خدمات شما از کیلومتر ها آنطرف تر پیدا شود. بسیاری از ما جمله معروف تبلیغات هزینه نیست، سرمایه است را شنیده ایم. زمانی که صحبت از تبلیغات رایگان اینترنتی به میان می آوریم در واقع در حال صحبت از سرمایه ای هستیم که بدون هزینه کردن در اختیار ما قرار گرفته تا با استفاده حداکثری از آن فروش کالا و ارائه خدمات خود را به خوبی گسترش دهیم. حتی اگر هیچ باوری به تبلیغات اینترنتی نداشته باشید، استفاده از تبلیغات رایگان اینترنتی ضرری را به شما نخواهد رساند. در سایت اطلاعیه فضایی تعاملی به وجود آمده است که عده ای از کاربران به انتشار آگهی می پردازند و عده ای دیگر به دنبال این آگهی ها هستند تا منتشر شوند و از آن ها استقبال کنند!

 

کاربرد ها و مزیای تبلیغات رایگان اینترنتی

همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم بر خلاف تبلیغات سنتی که هزاران فرد که عمده آن ها بی میل به دریافت کالا یا خدمات شما هستند تبلیغات شما را می بینند، در سایت اطلاعیه افراد به جست و جو برای آگهی شما بوده اند و تبلیغات شما را پیدا می کنند تا ببینند! کاربرد های درج تبلیغات رایگان اینترنتی آنقدر زیاد است که شمارش آن کار بسیار دشواری به حساب می آید. آیا صاحبخانه هستید و قصد دارید ملک خود را اجاره دهید و بنگاه ها مدت طولانی موفق به یافتن مستاجر برای شما نشده اند؟ اطلاعیه در اسرع وقت سیلی از مشتریان را به سوی شما روانه خواهد ساخت. آیا مستاجر هستید و با وجود تلاش بسیاری که کرده اید موفق به یافتن منزل متناسب با بودجه خود نشده اید؟ با یک جست و جوی ساده در اطلاعیه صدها صاحبخانه با انصاف را خواهید یافت که منزل مناسبی را با نرخ عادلانه ای اجرا می دهند. اما ماجرا به همین جا ختم نخواهد شد این فقط یکی از مزایای نامحدود بودن فضای اینترنت است. تبلیغات رایگان اینترنتی چگونه می تواند با منافع شما همسو گردد؟ فرض کند به دنبال فروش کالایی دست دوم یا خرید آن هستید. پیش از این فروشندگان ناچار بودند تا به قیمتی بسیار پایین تر از ارزش کالا آن را به واسطه ها بفروشند و خریداران نیز ناچار بودند با قیمتی بسیار بالاتر آن را از همان واسطه خریداری نمایند. اما حالا با وجود اطلاعیه شرایط کمی فرق کرده و با وجود تبلیغات رایگان در اینترنت، واسطه ها حذف شده و معامله برای خریدار و فروشنده از باخت – باخت به برد – برد تبدیل شده است.

 

تبلیغات اینترنتی کسب و کار با تبلیغات رایگان اینترنتی

سایت تبلیغات اینترنتی رایگان اطلاعیه، پذیرای سفارش تبلیغات اینترنتی شما بوده و شما را در این مسیر همراهی خواهد کرد. تبلیغات اینترنتی کسب و کار این روزها بسیار متداول شده و اگر کسب و کاری در این زمینه فعال نباشد بدون شک از رقبا جا خواهد ماند. سفارش تبلیغات اینترنتی می تواند انواع نیاز سازمانی شما را از جمله استخدام نیروهای کارآمد، معرفی محصولات و خدمات و همچنین یافتن شرکای کاری مناسب مرتفع نماید. البته بسیاری از نیروهای کارآمد نیز در سایت تبلیغات اینترنتی رزومه خود را آگهی می کنند که خواندن این رزومه ها نیز خالی از لطف نخواهد بود. اگر به دنبال افتتاح دفتر کاری جدیدی هستید می توانید با جست و جو میان تبلیغات اینترنتی دفتر کاری مناسبی را با هزینه ای معقول بیابید. اگر به دنبال تجهیزات و ماشین آلات مرتبط با کار خود هستید می توانید با جست و جو در میان آگهی های اطلاعیه، بهترین تجهیزات را بدون واسطه و با قیمت مناسب بیابید.

 

چگونه در سایت اطلاعیه تبلیغات رایگان اینترنتی خود را ثبت کنیم ؟

برای ثبت تبلیغات رایگان اینترنتی خود در سایت اطلاعیه نیاز به ثبت نام خواهید داشت. ثبت نام زمان زیادی لازم ندارد و با پر کردن فیلد های آدرس ایمیل، شماره موبایل و گذره واژه ثبت نام شما با موفقیت انجام خواهد شد. سایت اطلاعیه با تبلیغات رایگان اینترنتی تنها رابط مشتری و فروشنده است و منفعتی از قبال معاملات شما نصیب اطلاعیه نخواهد شد. لذا نیاز است تا در حین معامله حداکثر دقت را به کار برده و از صحت و سقم خدمات یا کالا مطلع شوید.

 

اشتراک گذاری Telegram Facebook WhatsApp Twitter

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *